Automatická kresba I.

kurzy-a-seminare/kurz-intuitivni-kresby/sarka-po-vycisteni.jpgAUTOMATICKÁ KRESBA I.

Co je automatická kresba?

Každý z nás je obdařený přirozenou tvořivostí. Kurz intuitivní neboli automatické kresby vám přiblíží, jak dát s pomocí pastelek průchod své intuici a svému napojení na Vyšší Já. Intuitivní kresbu s případnými bloky či negativní energií se naučíte vyčistit tak, aby se bloky zharmonizovaly a rozpustily. Poté budete kreslit stejný objekt po vyčištění.

Můžete se zcela oddat fantazii zachycených barevných linií a po vyčištění bloků případně propracovat své kresby až k energetickým obrázkům. Výsledky kreseb jsou individuální, každý z nás si může najít jinou techniku kreslení a svůj vlastní osobitý rukopis. Cílem kurzu není naučit se malovat esteticky přijatelně či umělecky hodnotně, ale hlavně uvěřit ve vlastní schopnost převést své vnímání energií načistý papír. A tuto nově objevenou schopnost případně dále zdokonalovat.

Náplň kurzu: kurzy-a-seminare/kurz-intuitivni-kresby/hanka-stres-pred.jpg

  • Postupné zachycení jednotlivých témat
  • Orientace v kresbě a rozbory kresby
  • Cesty k harmonizaci

Co vše se naučíme zachytit kresbou:

  • Zdraví – bloky na tělesné schránce
  • Aktuální psychický stav
  • Mezilidské vztahy dvou osob
  • Energie prostředí

Na kurz si přineste s sebou tužku, pastelky a nelinkovaný skicák, případně volné bílé papíry A4.

Každý z nás má talent kreslit, nemusíme mít výtvarné vzdělání ani praxi v malování. Stačí mít chuť a důvěru, že i vy můžete na chvíli upozadnit svou racionalitu a nechat se vést jen vlastní intuicí.

kurzy-a-seminare/kurz-intuitivni-kresby/ja-po-21.1.14.jpg kurzy-a-seminare/kurz-intuitivni-kresby/pusteni-hanka-1.jpgkurzy-a-seminare/kurz-intuitivni-kresby/frantisek-po-vycisteni.jpg