KURZ PRÁCE S KYVADLEM I.

Naučte se vzrušující techniku napojení na své Vyšší Já – tedy na vlastní nadvědomou mysl. V ní jsou soustředěny záznamy z našeho podvědomí i záznamy o všech minulých prožitcích, které nějakým způsobem ovlivňují náš současný život. Technika práce s kyvadlem a napojení na Vyšší Já je jedním z možných způsobů, jak získat a pochopit na vědomé úrovni informace a souvislosti bloků a překážek v našem každodenním životě.

Siderické kyvadlo nám slouží jako ukazatel odpovědí na kladené otázky a zároveň jako zpětná vazba správného postupu při této práci. Kyvadlo reaguje určitým rozkmitem na sebemenší pohyb ruky, která je drží. Odpovědi tak dostáváme formou pohybové energie prostřednictvím našeho těla, jehož prodlouženou rukou se kyvadlo stává.

Náplň kurzu:

  • Technika napojení na Vyšší Já
  • Zásady práce s kyvadlem – otázky a odpovědi
  • Čištění a harmonizace s kyvadlem

Cíle kurzu – využití práce s kyvadlem:

  • Harmonizace sebe sama, svých energií, vlastní aury
  • Čištění místností
  • Testování vhodných potravin, chybějících vitamínů, atd.

 

Na kurz je třeba si přinést vlastní kyvadlo. Kyvadel existuje velké množství druhů, od prstýnku na niti až po polodrahokam na řetízku. Při výběhu kyvadla naslouchejte zejména své vlastní intuici. Kyvadlo je možné zakoupit v obchodech s ezoterickým zbožím. Pokud pořádáme kurz v centru Epona v Ostravě, kyvadlo je možné zakoupit z velkého výběru přímo na místě.

Další krásná kyvadla mají například zde: http://www.svet-esoteriky.cz/, což je e-shop s možností osobního odběru v Ostravě.