Odblokování metodou regrese a kineziologie

Odblokování metodou regrese a kineziologie

Uvízli jste v bludném kruhu? Řešíte stále stejné problémy, ať již jde o zdraví, finance, vztahy?

S tím vším se dá vypořádat.

Každý, kdo se zabývá sám sebou, prochází odhalováním svých hluboko uložených strachů, neuspokojených potřeb z dětství a různých dalších závaží, která si vláčí svou cestou po dlouhá odbdobí života.

Také pro vás jsme tady.

Podíváme se na to, jak vznikly vaše problémy, a to za použití technik kineziologie, regrese a progrese. Budeme pracovat v přítomnosti nebo v minulosti. Společně najdeme okamžik, kdy se negativní emoce objevily poprvé. Práce v minulosti není stavem hypnózy, vše se odehrává při plném vědomí. Není třeba se obávat toho, že budete znovu v plné míře vystaveni traumatům, strachu a stresovým situacím z minulosti. Naopak, dostanete možnost na minulé situace nahlédnout a zorientovat se v nich, proto je nadále budete vnímat zcela jinak. Tato metoda je vhodná dokonce i pro malé děti. S nimi pracujeme buď přes prostředníka, například přes matku, anebo rozhovorem – vhodnou hrou, kdy dítě ani nepozná, že s ním řešíme nějaké jeho bolístky. Zvláště osvědčená je pro práci s dětskými klienty také automatická kresba.

Osvětlení technik:

Regrese

S pomocí svalového testu se vracíme v čase do minulých období, kde došlo k vytvoření bloku či negativního programu. Podíváme se na konkrétní prožitek a odhalíme příběh, který přímo souvisí s našim současným problémem. V minulosti je možné negativní prožitky osvětlit, pochopit a uzdravit takovým způsobem, abychom vyřešili trvale svůj problém v současném životě. Naše podvědomí neustále monitoruje a zaznamenává naše myšlenky, slova a zkušenosti. Dokonce si přesně pamatuje i ty věci, na které by si duše přála raději zapomenout. Vědomá mysl má jednu úžasnou vlastnost: Je schopná naše podvědomí programovat. Stejně tak, jako jsme mohli zablokovat naše podvědomí negativními přesvědčeními, máme nyní také moc naplnit je pozitivními a příjemnými věcmi. Pokud najde mysl s duší společnou řeč, pak se aktivuje síla, která tvoří a přenáší naše záměry do reálného světa…

Progrese

Proces vizualizace, ve kterém tvoříme pozitivní představy o budoucnosti a prožíváme v nich to, co jsme si vždy přáli prožívat. Takovéto pocity nám dodají potřebné množství energie pro řešení životních překážek napříč časem a prostorem.

Kineziologický svalový test

Funguje na principu zpětné vazby. Svalový test nám umožní projevit reakcí vlastního těla hluboko ukryté vzpomínky. Tento proces funguje podobně jako detektor pravdy. Pomáhá k tomu, abychom se mohli dostat daleko za hranice vědomé paměti.

My sami tvoříme to, co se kolem nás děje. Vnitřní klid nám dává svobodu. Svou dobrou vůlí můžeme prozářit svou vlastní a pak i okolní realitu.